Your search results

Penktieji metai mano itin intensyvaus darbo nekilnojamojo turto srityje – ypatingas jubiliejus! ​

Posted by Silvestr on 26 sausio, 2024
0

Penktieji metai mano itin intensyvaus darbo nekilnojamojo turto srityje – ypatingas jubiliejus!

Štai ir prasideda jau penktieji metai mano itin intensyvaus darbo nekilnojamojo turto srityje – ypatingas jubiliejus!

Per šiuos metus esu turėjęs galimybę geriau pažinti klientų poreikius ir lūkesčius, o ši patirtis iš tiesų praturtino mano profesinį kelionės kelią.

 

Siekiant užtikrinti mano klientų patenkintumą ir teikti kokybiškas paslaugas, aš nuolat stengiuosi tobulėti, mokytis iš savo patirties ir išklausyti Jūsų grįžtamus atsiliepimus. Jūsų nuomonei ir pasiūlymams skiriu ypatingą dėmesį, nes manau, kad bendradarbiavimas ir nuolatinis tobulėjimas yra raktas į sėkmę.

Šie penkeri metai man buvo puikus iššūkis ir kartu su savo klientais esu pasiruošęs įveikti ateinančius. Tikiu, kad bendradarbiaujant ir remiantis pasitikėjimu galime pasiekti užsibrėžtus tikslus ir siekti naujų viršūnių.

 

Labai dėkoju už Jūsų paramą, bendradarbiavimą ir supratimą. Ypač mano kolegoms, pažįstamiems, draugams, giminei, klientams ir visiems, kurie mane rekomenduoja kitiems! Esu įsitikinęs, kad ateityje kartu galime pasiekti dar daugiau sėkmės ir pasidalinti džiaugsmu dėl pasiektų rezultatų.

 

 

 Nuo sausio 1d./ Naujųjų 2024 Metų pradžios – taikau atnaujintą kainyną ir teikiu tokias paslaugas :

Konsultacijos kaina – 40 eur / 1 val. (galite užsiregistruoti per svetainė Silvesta.lt, facebook profilyje arba greičiausias būdas – skambinkite/rašykite.) Jeigu bendradarbiaujame toliau dėl konkretaus objekto pirkimo arba pardavimo, tuomet konsultacijos kaina – 0 eur.

 

Sutvarkome visus dokumentus ir padedame visais klausimais susijusiais su nekilnojamojo turto sandoriu (Pirkimas-pardavimas/ NT paveldėjimas / NT Dovanojimas / NT vertinimas / būsto paskolos / būsto draudimas / žemės ir miško ūkio sklypų sandoriai / brangus komercinis NT bei kt.)

 

Nepamirškite, kad Naujieji Metai suteikia naujų minčių ir idėjų, atsiranda naujos galimybes ir noras tobulėti. Kreipkitės bet kokiu klausimu dėl NT – padėsiu, parduosiu, išnuomosiu ir paliksiu geriausią įspūdį.

 

Su nuoširdžiu dėkingumu,

Jūsų NT brokeris Silvestr Pečuro

+37068112077

pecuro@vilniausturtas.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Compare Listings